„Neka vaš san iz detinjstva o spavanju u prirodi postane realnost. Uživajte u aurori i zvezdama, zimi ali i prirodi tokom leta.“ Piše na sajtu hotela Buubble.com.
Hotel u obliku balona od plastike, vam omogućava da spavate ispod milionskih zvezda Islanda. Imaćete pogled na neverovatno noćno nebo i, ako ste srećni, jedno od čuda prirode, Auroru Borealis.
Iako je atmosfera tokom zime čarobna, oni nisu dizajnirani samo za taj period. Tokom dugih, svetlih dana islandskog leta, bićete okruženi pticama, leptirima i neverovatnom prirodom. Dok spavate u mehuriću, takođe ćete imati pristup zajedničkoj kuhinji, toaletu i tušu.
Sve sobe imaju ime
Svaka soba ima svoje ime: Una, Asta, Thorunn, Valdis i Maria. Opremljene su velikim bračnim krevetom, lampom, noćnim ormarićem i sistemom za grejanje, koji se može podešavati prema pojedinačnim željama.
Da bi zaštitili privatnost gostiju, nećete odmah dobiti tačnu lokaciju kada rezerevišete sobe, ali one se nalaze na 70 minuta vožnje od Rejkjavika.
Do sada je potražnja ovih „balon“ soba bila neverovatna, a gradi se još njih.